Pierwsze 3 punkty futsalistów w Zimowej Lidze Biznesu

Data: 13.12.2023 Kategoria: Zawody

Futsaliści Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego rozegrali kolejny mecz w rozgrywkach Zimowej Ligi Biznesu. Po pierwszej kolejce i pechowej porażce w końcówce z ekipą EnerSys zawodnicy z UBB chcieli udowodnić swoje wysokie ambicje w tegorocznych rozgrywkach. Zrehabilitowali się pokonując wysoko zespół Hutchinson 4:1!

Atmosfera była niesamowicie gorąca, zarówno dosłownie, jak i metaforycznie, gdyż zawodnicy obu zespołów nie szczędzili się na parkiecie, dążąc do zwycięstwa. Początkowe minuty spotkania były bardzo wyrównane, obie drużyny prezentowały wysoki poziom umiejętności technicznych i taktycznych. Hutchinson zdołał otworzyć wynik spotkania po szybkiej kontrze.

Po pierwszej bramce futsaliści rywali zyskali przewagę psychiczną, ale nie przełożyła się ona na ich grę. Kolejne bramki strzelali już tylko piłkarze AZS UBB a bramki padły po efektownych akcjach zespołowych, gdzie zawodnicy doskonale się rozumieli na boisku. Hutchinson próbował odpowiedzieć, jednak miejscowa obrona była niezwykle skuteczna, a bramkarz Grzegorz Juraszek dwoił się i troił, parokrotnie ratując swoją drużynę przed utratą gola.

Akademicy udowodnili, że są zespołem godnym uwagi, gotowym rywalizować na najwyższym poziomie.

Relacja online z meczu: