Akademickie Mistrzostwa Śląska w narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie

Data: 05.12.2023 Kategoria: Zawody
W poniedziałek 18 grudnia br. na stoku SKI SIGLANY w Wiśle odbędą się Akademickie Mistrzostwa Śląska w narciarstwie alpejskim oraz  snowboardzie. Aby reprezentować uniwersyteckie barwy wyślij zgłoszenie do 11 grudnia. Zainteresowane osoby prosimy o pilny kontakt: azs@ubb.edu.pl.

Organizatorzy zapewniają doskonałe warunki do przeprowadzenia zawodów, profesjonalną obsługę oraz niezapomniane wrażenia związane z narciarstwem w jednym z najpiękniejszych regionów górskich - Beskidzie Śląskim. Niezależnie od poziomu umiejętności narciarskich, udział w zawodach to cenna lekcja zarówno dla doświadczonych narciarzy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem. Zdobycie doświadczenia na akademickiej arenie sportowej może być inspirujące i motywujące.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w tych wyjątkowych zawodach, reprezentując naszą uczelnię z godnością i pasją. Razem możemy stworzyć niezapomniane chwile, wspólnie wspierając się w dążeniu do celu.

Harmonogram narciarstwa:
  • 07:30 – 08:30 – biuro zawodów,
  • 09:00 – rozpoczęcie zawodów,
  • ok. 11:30 – ceremonia dekoracji.
Harmonogram snowboard:
  • 10:30 – 11:30 – biuro zawodów,
  • 12:00 – rozpoczęcie zawodów,
  • ok. 14:30 – ceremonia dekoracji.
reg_narciarstwo.pdf 516.16KB [ .pdf ]
reg_snowboard.pdf 497.27KB [ .pdf ]